CK Petr Liška
Dovolená a výlety v ČR,
Chorvatsku i celé Evropě

Vltava

Štítky: ŠKOLY RODINY S DĚTMI SKUPINY
Dní: 4
Obvyklá cena: 2250,- Kč

Detail výletu

5 ti denní výlet vhodný pro každého, jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i pejsky, kdy první den navštívíme areál Lipna, kde si budete moci projít Stezku Korunami stromů, případně si zajezdit na Bobové dráze, následně si užijete sjezd jedné z našich neoblíbenějších řek v 6ti místných raftech, kdy zažijete staré dobré stanování s večerním ohněm.

Cesta proběhne 20 ti místným minibusem s přívesným vozíkem pro dostatek prostoru pro věci. Minibus bude jezdit celou dobu s vámi mezi kempy, tudíž na raft si budete moci vzít pouze nejnutnější věci (doklady, opalovací krém a pod). Zbytek převeze a bude hlídat minibus.
Spát se bude v 8 mi místných stanech rozděleným na ložnice po dvou. S sebou karimatky, případně nafukovací madračky, deky, peřiny či spacáky, polštářky, plyšáky :-)
Stravování je individuální. První den se domluvíte, zdali se po cestě stavíte pro nějaké špekáčky na oheň (na čem je udělat bude - bodáky vezmeme). V každém kempu je restaurace s průměrnými cenami, kde vaří i dobré plnohodnotné snídaně. To samé na večer, všude mají točené pivo, kofolu a podobně. I přes to si můžete vařit na ohni případně na plynovém vařiči ( taktéž součástí naší služby).
V každém kempu je sociální zařízení se sprchami. V Kempu Branná se kupují na recepci žetony do sprch, v ostatních kempech jsou sprchy na drobné.

Děti do 7 mi let neplatí v kempech poplatky, zde budeme cenu řešit individuálně podle počtu dětí a věku z důvodu místa v minibusu. Děti 8-15 let mají sníženou cenu za ubytování. Pokud bude početnější rodina případně více rodin s více dětmi jako skupina, prosím kontaktujte nás, cenu stanovíme individuálně.
Za domácí mažlíčky, kteří jsou vítáni, se platí v jednotlivých kempech symbolické poplatky.
Prosíme o případné zaslání e-mailu, zdali s sebou budete zvíře brát a případně jaké. Je to z důvodu, aby se nám nesešlo v minibusu 10 Německých ovčáků. To bychom se asi nevešli.

Hudební nástroje večer k ohni jsou vítané.

 

Harmonogram:

1. den
6:00 Odjezd z Brna směr Lipno.
11:00 příjezd do areálu Lipna
cca kolem 15 té hodiny odjezd do Kempu Branná, postavení stanů a přivítání s vodou.

2.den
na cca 10 tou hodinu přejezd do Kempu pod Hrází, nafasování raftu, pádel a pod
První etapa plavby

3.den
Budíček ( :-D ) v 8 hodin. Sbalení tábora, snídaně a druhá etapa plavby do Kempu Nové spolí. Po dojezdu do kempu postavení tábora a volný program (výlet do Českého Krumluva).

4.den
Opět budíček po domluvě kolem 9-10 hodiny. Tento den nás bude čekat cca 4 hodinová trasa do Kempu Koruna. Sbalíme tábor a hurá na vodu. Ve Zlaté Koruně odevzdání raftů a příslušenství a přesun směr domů.

Slevy | děti do 15 ti let věku v době konání akce. Na slevy pro mladší 6ti let se prosím informujte u CK.

Cena zahrnuje | dopravu minibusem po celou dobu akce vč. řidiče, ubytování ve stanu, půjčení lodí a pádel, dřevo na večer

Cena nezahrnuje | další vybevaní na vodu (vesty, barely, helmy), individuální vstupy, stravu, poplatky za zvíře

Sraz 15 min před odjezdem na parkovišti u OC BILLA Sedláčkova 4, Brno – Líšeň. Případné individuální domluvení vyzvednutí na mail

Pro kolektivy termíny a místo přistavení autokaru dle dohody.

V případě nenaplnění kapacity autobusu budete kontaktováni ze strany CK s nabídnutím jiného termínu nebo vrácení celé částky zpět.

(registraci můžete provézt taktéž mailem cestovka@liskapetr.cz )

 

Termíny

  • Pro tento výlet nejsou v současnosti vypsány žádné termíny.
  • Fotogalerie

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
    v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    Obchodní podmínky a reklamační řád

    © 2017 Cestovní kancelář Petr Liška, cestovka@liskapetr.cz, tel: +420 774 443 115